O firmie Black Fox

Black Fox to firma specjalizująca się w produkcji opakowań kartonowych z tektury falistej różnorodnych rodzajów.
Dzięki doświadczeniu naszych pracowników oraz nowoczesnemu sprzętowi każdego dnia mogą państwo liczyć na najwyższą jakość naszych produktów dopasowanych do waszych potrzeb.

Poniżej dowiedzą się państwo dlaczego warto zaufać naszej firmie i jakie są nasze mocne strony. Opisana jest także nasza praca, to jakich maszyn używamy oraz jak wygląda ich działanie.

LIDER CENY

Mocne strony firmy

 • Stały rozwój

  Firma Black Fox jest nastawiona na stały rozwój. Liczne inwestycje oraz innowacyjność naszej firmy nieprzerwanie ulepszają jakość naszych produktów co wpływa na zadowolenie klientów, których zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

 • Ekologiczne nastawienie

  W trosce o nasze środowisko do produkcji opakowań z tektury falistej wykorzystujemy tylko odnawialne produkty pochodzenia naturalnego, czyli z recyklingu. Każde działanie w Black Fox jest nastawione na ekologiczność i ochronę środowiska.

 • Doświadczony zespół

  W firmie Black Fox doświadczony zespół każdego dnia pracuje nad ulepszaniem naszych produktów. Profesjonalizm naszych pracowników oraz panująca tu przyjemna atmosfera każdego dnia pozytywnie wpływają na nasze produkty.

Realizacja indywidualnych zamówień

Firma Black Fox wychodząc naprzeciw swoim klientom wprowadziła realizację indywidualnych zamówień. Jeśli tego czego szukasz nie ma w naszej ofercie standardowej skontaktuj się z nami , a my dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować Twoje zamówienie.

Z czym pracujemy

 • Nowoczesne sprzęty

  Firma Black Fox posiada nowoczesny sprzęt, który pozwala na tworzenie opakowań tekturowych najwyżej jakości. Wykorzystywana przez nas maszyna to Autobox 2-Maszyna do produkcji Opakowań z tektury falistej.

 • Zalety Autobox 2

  Maszyna umożliwia w ciągu jednego przepuszczenia arkusza tektury, otrzymanie gotowej formatki na opakowanie. Dzięki efektywności sprzętu można w krótkim czasie, bez dodatkowych inwestycji, produkować bardzo dużo różnych pudeł.

 • Działanie maszyny

  Pracownik ustawia karton pomiędzy prowadnice na maszynie i powoli go popycha w kierunku noży. Maszyna automatycznie pobiera karton, przecina go i biguje, czyli tworzy specjalne wgniecenia ułatwiające późniejsze składanie opakowań. Na koniec maszyna z drugiej strony wyrzuca już obrobiony karton.